M. Ú. Z. A.

Väčšina literárnych súťaží je iba raz do roka.

Kým zistíš výsledok, aj ošedivieš.

Čo ak chceš vedieť, ako si na tom dnes? Čo ak si chceš vyskúšať rôzne témy a žánre? Čo ak chceš počuť spätnú väzbu od niekoho z fachu?

Tak na to je tu M.Ú.Z.A. – Mesačná Úloha pre Začínajúceho Autora.

každý mesiac nová téma

spätná väzba od troch porotcov

výsledky v podcaste

Toto je vzorová stránka. Je odlišná od blogu, pretože zostane na jednom mieste a zobrazí sa vo vašej navigácii na stránkach (vo väčšine tém). Väčšina ľudí začína stránkou O nás, ktorá ich predstavuje potenciálnym návštevníkom. Mohlo by to vyzerať nejak takto:

Ahojte! Cez deň pracujem ako poslíček na bicykli, po nociach robím najlepšie drinky v príjemnom bare a toto je moja webstránka. Bývam v Trenčíne, mám škrečka Igora a niekedy mám rande aj so svojím mestom (nejdem do baru ale napr. len tak chodím).

…alebo niečo takéto:

Spoločnosť XYZ Doohickey bola založená v roku 1971 a odvtedy poskytuje verejnosti kvalitné služby. Nachádza sa v meste Gotham City, XYZ zamestnáva viac ako 2 000 ľudí a robí všetky druhy úžasných vecí pre komunitu Gotham.

Ako nový používateľ WordPress môžete prejsť na vašu nástenku, zmazať túto stránku a vytvoriť nové stránky pre váš obsah. Bavte sa!

"Ďakujem Kori aj Majka srdečne za to, že ste mi dali obraz. Je to pre mňa skvelé. Pokúsim sa v ďalšej poviedke vylepšiť. S úctou Jarmila"
Jarmila Kovácsová
poviedka Od dnes už nemeškám

Stretni nás na niektorej z prednášok či akcií, napíšeme si niečo, prečítame a podebatujeme o písaní.